| Sp34kEr a întrebat:

Am un telefon Nokia 5230, Si de la un timp parca tot baraia cand ascultam muzica,ieri bag muzica si tot se intrerupea dupa am oprit-o! Am ajuns acasa si vad ca ma suna cineva dar telefonul nu scotea nici un sunet,raspund si vorbesc dar se auzea,dar in rest cand fac orice nu se aude! Nici cand il arpind.
Oare ce s-a stricat la el, sau ce are?!
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| horia2012 a răspuns:

Da, s-a stricat difuzorul. Casca e cea in care asculti convorbirea. Te duci in service si il inlocuiesti. E 6-10 lei difuzorul + 40 lei manopera.