| anonim_4396 a întrebat:

Am realizat un site pentru cei adolescenti,pentru cei indragostiti si pasionati de curiozitati,un site unde veti gasi radio online cu mai multe genuri de muzica,videoclipuri,chat, si multe altele. Va astept sa incercati. Sper sa va placa. http://din-inima.ucoz.ro

Răspuns Câştigător
| MykyTha a răspuns:

Multumesc mult :X Amicutule :* Fundita pentru amicuta ta?

10 răspunsuri:
| Latinmoon a răspuns:

Mult succes cu situ! >big grin

| anonim_4396 explică (pentru Latinmoon):

Multumesc frumos, Isabela, multumesc. happy

| Latinmoon a răspuns (pentru anonim_4396):

Cu placere! happy

| adydan a răspuns:

Este un inceput. Ceva de genul http://romaniinlume.ning.com cred ca ar prinde mai bine

| anonim_4396 explică (pentru adydan):

Sincer,e prea plin, prea te izbesc acele imagini cand intri pe site. e un site, totusi, nu o reclama publicitara. prea multe imagini si chestii in plus.parerea mea. mai cere si alte pareri.si eu cer pareri de la altii, si le iau in seama pe unele. bafta multa. ps: n-am nimic cu tine. bafta.

| adydan a răspuns (pentru anonim_4396):

MS,vroiam doar sa vezi...o idee in plus nu strica, bafta

| anonim_4396 explică (pentru adydan):

Iti recomand sa mai scoti din acele poze de pe site-ul tau, parca ar fi reclame, doar ingreuneaza site-ul cand navighezi pe el.nu ti-o spun din rautate.bafta.

| MykyTha a răspuns:

Este supper! Succes in continuare.

| anonim_4396 explică (pentru MykyTha):

Multumesc frumos, miky. apreciez parerea ta.

| andreeaandreea922 a răspuns:

E dragut site-ul! Succes