| simoniniI a întrebat:

Am scos astazi o masea de minte de jos..de astazi la pranz imi curge sange si fac hemoragie ..incepe sa imi treaca anestezia si ma doare ingrozitor de tare ..Este normal? sa curca asa mult sange?

2 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Nu este normal! Eşti cumva diabetic? Mergi urgent să-ţi oprescă sângerarea.Nu te juca cu aşa ceva, nu vreau să te sperii, dar se poate complica.Eu ştiu foarte bine ce spun, poate a avut abces când a extras-o.

| MyaEmy a răspuns:

Pune-ti putina vata acolo unde sangerezi(la masea) si daca nu o sa ti-se opreasca hemoragia pana maine du-te la dentist.
Sper ca te-am ajutat happy