| anonim_4396 a întrebat:

de curand mi-a fost scoasa o masea.
si ma doare foarte tare, si tot imi curge sange. e normal sa imi curga sange la vreo 3 ore dupa ce mi-a scos-o? cat timp ar fi normal sa imi curga sange?
va rog sa imi raspundeti cat mai repede!

4 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

Da, e normal sa te doara deoarece tocmai ti-a scos maseaua.nu cred ca e normal sa iti mai curga sange. daca iti mai curge, sun`o pe dentista

| Emena a răspuns:

Da, e normal sa te doara deoarece tocmai ti-a scos maseaua.nu cred ca e normal sa iti mai curga sange. daca iti mai curge, sun`o pe dentista

| Emena a răspuns:

Scuze ca am trimis de doua ori big grin

| Alii a răspuns:

De durut e normal. Dar sa curga sange nu. mie dupa ce mi-a scos o masea peste 3 minute nu mai curgea sange. du-te iar la dentist

Întrebări recente