| irina90 a întrebat:

Am secretie albicioasa zi de zi este ceva normal?

6 răspunsuri:
| AlescandraM a răspuns:

Nu, nu este, este un microb. iar cu timpul se va agrava. Iti recomand sa consulti un ginecolog. Funda?

| TInger a răspuns:

Da este foarte normal pentru ca se curata ''zona intima'' si spune ca-ti va veni ciclu.

| irina90 explică (pentru TInger):

Eu am zi de zi nu numai inaintea venirea ciclului

| TInger a răspuns:

Asa se intampla la toate fetelewinking, deci stai linistita! Bafta! Sper ca te-am ajutat!

| TInger a răspuns:

Da asa e normnal, o sa ai o perioada de o luna doua dupa n-o sa mai ai. :d

| Ubitaa a răspuns:

E ceva normal si eu am asta de ceva timp si nu e nici o problema!