| anonim_4396 a întrebat:

happyhey TPUhappyas dori si eu sa stiu ce prefera baietii mai mult : fetele mai grase si cu sani mari, sau fetele mai slabe si cu sani mici?

Răspuns Câştigător
| KaTaLyN a răspuns:

De obicei fetele mai plinutze au si sanii mari datorita grasimii acumulate la nivelul pieptul.precum si pe restul corpului.N-ai sa vezi o fata grasa fara pic de sani laughing)) si eu aleg fetele MAI slabe...cum ai precizat u in intrebare. Daca erau DOAR slabe...alegeam una grasa si ii faceam abonament la sala laughing) big grin

10 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Pe cele mai slabe şi cu sânii mici, presupun.happyDar depinde şi de caracterul fetei(dacă e de treabă sau face numai figuri) şi de gusturile personale ale tipului.

| Rockart a răspuns:

Bună! Nu ar trebui să conteze asta.Un băiat inteligent se uită în sufletul fetei nu în alte părţi.

| ionutzul31 a răspuns:

Aman2hee hee

| VladimirPutin a răspuns:

Undeva la mijloc

| ladyMillion a răspuns (pentru VladimirPutin):

Eu ti-am dat doua variante, dintre care trebuie sa alegi una happynu sa vii cu a treiahappy
ca idee as vrea sa stiu ce ar fi mai preferabilhappy

| VladimirPutin a răspuns:

Cele mai slabe

| ladyMillion a răspuns:

laughing)))))))o fata goala de care, slaba si plata sau grasa cu sanii mari?smug

| ladyMillion a răspuns:

Nu m-ai inteles, varianta asta nu exista pe lista mea de variantelaughingdoar plata si slaba sau grasa si dezvoltata

| Lisadream a răspuns:

Gusturile sunt impartite, nu poti sa faci un procentaj cati prefera fete de un fel si cati prefera fete de celalalt fel.eu de exemplu cunosc un baiat care a fost cu o tipa plinuta si inzestrata la capitolul sani iar apoi a avut (si are inca) o prietena slaba fara sani dar cu care se intelege mult mai bine, iar relatia e mult mai serioasa (la un moment dat mi-a si spus ca prima era pentru placerile lui trupesti).

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde de gusturi. Daca vrei parerea mea personala, prefer putin "carnita" decat un sac de oase trase in piele care sa te intepe la orice atingere si ifose cat cuprinde. O tipa mai plinuta, daca are totusi forme si e inteligenta, deschisa e mult mai draguta decat o fufa batzoasa si la propriu si la figurat.