| friday a întrebat:

Am si eu cateva intrebari.

1. O amica i-a marturisit persoanei iubite sentimentele. El era cam badaran, dar acum parca s-a mai cumintit. Dar o evita. Ce sa insemne oare?

2. Am citit undeva ca daca un baiat te saruta/vrea sa te sarute inseamna ca te place. Dar nu stiu ce sa cred. (Eu de exemplu nu stiu de ce mi-as dori sa sarut pe cineva daca nu as place persoana respectiva thinking ).

3. Nu reusesc sa-l inteleg deloc pe un amic. Il stiu de vreo doi ani si l-am vazut doar odata (sta foarte departe de mine), dar ne intelegem de minune (avem acelasi caracter, radem ca spartii, avem niste glume pe care numai noi le intelegem ). dar in realitate, cand ma intalnisem cu el, era foarte timid thinking. Nu stiu ce sa cred.

Funda :-s.

1 răspuns:
| stefy_4488 a răspuns:

1.cred ca ori e timid de fel sinincearca sa para altfel ori nu vrea sa fie cu ea
2. nu neaparat poate vrea asta fiindca arati bine
3.cred ca te place, dar vrea sa ramaneti prieteni
astea sunt doar parerile mele bafta:*