| alexbzalex a întrebat:

Am si eu nelamurire, acum de sarbatori mi-am cumparat un laptop, mai bine zis l-am primit cadou dar mie nu imi place ca are windous 7 pe el si as vrea sa ii instalez windous xp si vreau sa stou daca poate aparea vreo problema adica daca a avut w7 din fabrica si eu il schimb acum mi-e frica sa nu fac vreo prostie

2 răspunsuri:
| dd9em4 a răspuns:

Da, o sa aiba. Unele laptopuri nu merg cum trebuie pe windows xp daca au fost facute pentru windows 7.Eu am facut porcaria asta si in 2 zile am revenit pe windows 7, pentru ca pe laptopu meu scrie ca merge pe windows 7.Merge super, si ador design-u. E mai greu pana te obisnuiesti dar merita! Asa ca nu face vreo prostie, ca mine.Ramani la windows 7, cica e cel mai bun de pana acum! Succes!

| Sparkii a răspuns:

laughing)) cel mai bun e windous 7