| Ivanaaa a întrebat:

Acum cateva zile am cumparat samsung GT-S5230.Am cablu de date, dar cand vreau sa-l pun in calculator imi apare ceva ca sa-l instalez si cand termin de instalat nu scrie ca este o problema...straight face. Am primit si un cd cu el l`am instalat, dar tot nu vreasad. Ce ar trebui sa fac? Cine poate sa ma ajute repede?happyDAU FUNDA!happy

3 răspunsuri:
| silviudx a răspuns:

Intra in meniu >settings>phone settings>PC connections>si alege mass storage funda?

| ℓαυяα a răspuns:

Aceiasi problema am avut-o si eu;)) iar cd nu e bun de nimic, mi-e mi-a blocat pc-u si telu :D http://www.samsung.com/....../index.idx
downloadeaza programul de aici si sigur merge:* cel putin la mine a mers. bafta :* fundita?;;)

| domnulgoe a răspuns:

Din ce vad, majoritate a telefoanelor cu defecte sunt samsung.de aici se poate trage concluzia ca Samsung-uril is niste harburi.ce puteti sa faceti? va luati alte telefoane.