| dya22100 a întrebat:

Am si eu nevoie de ajutorhappy
deci acum 2 ani am fost impreuna cu angrycel de care imi place)
eu m-am despartit de el ca imi trimitea mesaje ingrozitoare si mai ales intr'una:@
acum o colega de a lui imi zice ca ma place dar cand colega lui mi-a spus ca X vrea din nou sa fie cu mine eu am spus nu (habar n'am dccrying)
cateodata in pauze il vad uitandu'se la minelove struck
acum in 2010 face la fel dar am facut un plan cu o colega(mie imi vin in minte planuri totimpul care mai de care prostestilaughing)
ca daca intra pe id meu (e cea mai buna prietena am incredere in ea)
si il intreaba asa aflu si eu odata
dar eu nu mai vroiam si ea din greseala a apasat enter pentru ca era cu cainele ei in brate si cainele a apsat cu labuta pe enter (am fost acolo)laughing
si so trimis sad
eu am inceput sa ii injur cainele da cu ce rost ca doar e un caine
pana la urma 2 zile nu so intamplat nimic
colega mea a mai intrat phe id intre timp ne'am certat eu cu ea
si mi-o zis ca i'o spus nu ca sunt prea mica phbbbbt
dar sunt doar cu un an mai mica de cat el
eu nu o cred si i'am spus ei sa ii spuna lui X sa imi zica in fata ...ink nu so intamplat nimicsaddar nici nu ajtept cu nerabdare si totusi daca zice nu vreau sa il fac sau macar sa incerc sa il fac sa ma placa un pic macar
asa ca orice sfat e de ajutorhappy

2 răspunsuri:
| Love4ever.EU a răspuns:

Sincer nu am inteles mai nimic,,,, adica. e o amestecatura. tonguetongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

pentru inceput...
ca sa primesti un raspuns...trebuie sa pui o intrebare logica, adica una care sa aiba inteles...
Tu ai citit ce ai scrie? Ai inteles ceva?
In mare parte, am inceput sa inteleg ceva... dar majoritatea am dedus...
deci...
id meu. casam_roz@yahoo.com. Te ajut cu placer in orice problema...
Doar pentru astfel de intamplari sau nascut prietenii. Te astept cat mai curand.