| iuliaaa a întrebat:

Am si eu nevoie de niste pareri. am un prieten cu care ma intseleg foarte bine. la inceput eram indiferenta, apoi am inceput sa ma implic. si ne-am apropiat tot mai mult. acum am inceput sa tin la el, mai mult ca la un prieten. ideea e ca nu stam in acelasi oras(el s-a mutat mai demult) dar vine foarte des aici. mereu vorbim pe mess. si imi vorbeste foarte frumos si imi trimite mereu emoticoane gen: ":*" "love struck". credeti ca exista vreo sansa ca el sa ma placa sau doar se uita la mine ca la o prietena foarte buna?!

Răspuns Câştigător
| zonik93 a răspuns:

Pai ar trebui sa vorbesti cu el`.
Sa iesi intr-o zi cu el pe afara si sa vezi cum se poarta cu tine sj fata in fata`. dar dupa cate mi-ai spus cred ca te place cat de cat tongue
Vorbeste cu el oricum ca asa nu putem sa stim noi daca te place sau nu big grin
Bafta

2 răspunsuri:
| Ros3Blu3 a răspuns:

Pai afla daca te place... spune-i ca si tu il placi si poate iese ceva frumos:X pe bune acu ce ai de pierdut?

| iuliaaa explică:

Pai faza e ca din experientsa stiu ca daca ar afla poate sa ma priveasca cu altsi ochi. si daca el nu ma place. as putea pierde prietenia dintre noi...