| GabriellaGabby a întrebat:

Buna!
Am un prieten care locuieste in alt oras si ne vedem mai rar, el vine doar in vacante.Imi da mereu like-uri pe facebook si cand vorbim imi vorbeste frumos..ba chiar odata mi-a spus "iubita/draguta". Inainte cand ne vedeam si eram mai multi afara aveam impresia ca se uita la mine.Ar exista posibilitatea sa ma placa?

5 răspunsuri:
| Razvy112 a răspuns:

DA! Te place!

| Danysan a răspuns:

Gabriella o fata draguta poate atrage un baiat dar eu iti spun doar atat:iubita /draguta sunt mai mult politeturi. Cand un baiat vrea ceva de la tine insista mai mult.E posibil sa te placa dar te vede ca pe o mica aventura asa ca stai calma.

| Hexiled a răspuns:

Noa din moment ce face atatea pentru tine
Normal ca te place dragut-o

| ByCats a răspuns:

E posibil incearca sa te aproprii mai mult de el

| xDSmille a răspuns:

Pai daca nu zice la oricine ' iubita/draguta' atunci consider ca te place. Iar contactul vizual peste foarte important, daca se uita continuu sau foarte des atunci este unul dintre semnele clare ca te place.