| EmySweety a întrebat:

Am si eu nevoie de un mikutz sfat! Aveti "norocul" de a avea in clasa fete... sa zicem MULT PREA FIGURISTE?laughing Daca da, atunci spuneti-mi si mie cum le suportati ca eu una nu prea mai pot laughing big grin

4 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Am in clasa 24 de fete si 6 baietii si ma simt norocoasa la capitolul astaI don't want to seeFiind fete sunt numai certuri, batai, cuvinte oribile strigate in pauza.Saracii baieti in inferioritate numerica nici nu se baga intre elestraight faceEu le suport. N-am treaba cu ele.Stau in bancuta mea si ronai pufuleti si ma uit la ele cum se trag de moatelaughing

| ahahhah a răspuns:

Incearca sa le eviti, nu le mai baga in seama big grin

| deNnisH`A>* a răspuns:

Ffoarte simplu...cand simt ca nu my pot sa le vad imi iau castile sh ascult muzica p hol sau in baiebig grin

| shlerlyn4 a răspuns:

Nu le da importanta si gtawinking