| anonim_4396 a întrebat:

Aveti vecini pe care nu-i suportati, din ce motiv?

Răspuns Câştigător
| ihacoswhy a răspuns:

Aveam. A murit.

| anonim_4396 explică (pentru ihacoswhy):

Ma bucur pentru tine. happy

16 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Nu. Ne înţelegem ok. Probabil îmi sunt prea puţin relevanţi, ca să apară o frecţie de nesuportat.

| AFR81 a răspuns:

Nu cred sa existe vreo scara in care absolut toti oamenii sa fie oameni calumea. Am avut si eu doua vecine cu care m-am certat din motive, zic eu stupide. Din fericire, una a murit acum cateva luni, iar cealalta nu mai are mult.

| Drimmero a răspuns:

Cand eram mai pustan si aveam boala sa joc zi de zi fotbal pe strada, se gaseau cativa comunisti care ne stricau buna dispozitie si niste 'dictatori' care se credeau stapanii strazii...

| Mayhem666 a răspuns:

Am multi vecini pe care nu ii suport, din diferite motive. Dar motivele pentru care nu ii suport sunt secrete. rolling on the floor

| anonim_4396 explică (pentru Mayhem666):

Aide spune ca nu dau iama sa te parasc. laughing)

| Mayhem666 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cu ce sa ma parasti, daca nu stii de ce nu ii suport? rolling on the floor

| anonim_4396 explică (pentru Mayhem666):

Pai ideea era si sa zici laughing

| Mayhem666 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai de aia nu iti zic, ca stiam ca o sa ma parasti. Tu nu stii sa tii un secret. =))
https://www.youtube.com/watch?v=HzNFwxsSPwU

| Florentina9210 a răspuns:

Ca sunt inculti. Si nebuni!

| UnBroken2016 a răspuns:

Ca sunt prosti de put si au un caine in casa. Mai inteleg o pisica dau un caine? Cand pleaca aia o zi urla cainele ala de zici ca e lup, de dimineata pana seara. O sa ii dau carne cu otrava intr-.o buna zi, de as putea merge pana la usa macar.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu mai am cum sa ma deranjeze, ca au intrat la puscarie laughing))))))

| Roxin a răspuns:

Buna!

Al meu tocmai si-a cumparat un papagal si se pare ca s-au trezit in el instinctele de dresor. De vreo doua luni tot incearca sa il invete o melodie. Si nu la ore tocmai ortodoxe.
Apoi vecinul din fata al carui geam da fix la iesirea din lift. Nu credeam ca oamenii peste 70 de ani inca se mai uita la pornache precum pustanii de 11 ani.
In rest, liniste si pace.

| UnBroken2016 a răspuns (pentru Roxin):

Recupereaza si ei domne laughing. Pe vremea lor nu era asa mare varietate, doar o sotie 2 si pa.

| Roxin a răspuns (pentru UnBroken2016):

Da, da. Are si preferinte, ore exacte si un LCD de 120 cm. Ce sa mai...cinema. laughing

| TURB0X a răspuns:

Da, ne fura din lucruri cand suntem plecati.