| Andreeagen a întrebat:

Am si eu o curiozitate ce e k Ranku ala de la profil?

7 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Locul pe care il ocupi in clasament.

cami
| cami a răspuns:

Pozitia in clasament.

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Cand raspunzi la intrebari, in functie de raspuns si de calificativele pe care ti le dau ceilalti, acumulezi puncte. In functie de numarul de puncte, te situezi pe un anumit loc in clasamentul tuturor utilizatorilor. Locul tau in clasament se numeste "rank"

| ing. a răspuns:

Rank=Rang.Inseamna locul pe care il ocupi tu in clasamentul membrilor TPU.Trebuie sa raspunzi la cat mai multe intrebari si sa primesti fundite(asta in cazul in care raspunsul tau i`a placut cel mai mult persoanei care a pus intrebarea). Cu cat mai multe raspunsuri si fundite, cu atat locul tau va fi unul mai bunhappykiss.

| adi_7507 a răspuns:

E ceva care nu ar trebui sa te intereseze.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Locul tau pe TPU. Cu cat strangi mai multe puncte cu atat esti mai sus

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Indică poziția ta în topul TPU.
Numărul de răspunsuri date, te ajută să câștigi puncte, care te poziționează pe următoarea treaptă.
Pa, pa.