| Biby a întrebat:

Buna!
M-am uitat la cineva la profil si am vazut ca are 794 raspunsuri si 84 raspunsuri castigatoare si ranku'377.
Iar, eu am 827 raspunsuri si 108 raspunsuri castigatoare. Iar, ranku' 409.
De ce eu am rankul 409, daca am mai multe raspunsuri si fundite?
P. Stonguet. cei care spun ca ma intereseaza numai asta pe site...nu este adevarat, doar sunt curioasa.big grin

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Posibil să te fi uitat înainte să se facă reactualizarea punctelor și a rank-ului fiecăruia!
Pa, pa.

2 răspunsuri:
| Naspa6969 a răspuns:

Uni au mai multe funda si mai multe intrebari. Sper ca te'am ajutat.

| JustMelavJustMe a răspuns:

Pai nu stiu cum ce sa-ti zic.dar persoana care probabil te va lamuri e Stela.trimite-i un mesaj privat. Ea va sti sa iti zica cel mai bine.