nony
| nony a întrebat:

Am si eu o curiozitate personala big grin. fetelor(non-virgine), va rog, luminati-ma: Ce conteaza mai mult.lungimea sau grosimea. dar vreau raspunsuri sincere, pariu ca se uita la intrebarea asta toti baietii de pe site, dar nimeni nu a avut curajul sa o spuna.
Va pup.

Răspuns Câştigător
Janina
| Janina a răspuns:

Groasa...ma! sa fie groasa!

18 răspunsuri:
nony
| nony explică:

Fetelor ma dezamagiti.ma omorati cu stereotipurile astea.¨sa stie ce sa faca cu ea¨ da-ti-o draq, tot acolo intra si mica si mare.pe mine ma interesa cand va simtiti mai bine, cand e mai lunga sau cand e mai groasa happy

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Credeti ca numai lungimea/grosimea conteza? De atractie, caracter, dragoste, devotament, sinceritate...nu a-ti auzit?

Janina
| Janina a răspuns:

Sincer eu zic ca sunt importante atat lumgimea cat si grosimea...imagineaza-ti cum s-ar descurca un tip cu un penis mic si subtire. Oricum daca ar fi sa elag intre lungime si grosime, eu aleg grosime!
bine acum conteaza sa stie ce sa faca cu el, ca daca e habarnist tot degeaba le are!

| JustMeFlory a răspuns:

Amandoua conteaza.Degeaba o are lunga si subtire sau groasa si mica! Trebuie sa fie undeva la mijloc.Nici prea, prea, nici foarte, foartebig grin
Dar acum trebuie si sa stie sa umble cu ea, ca degeaba o are mare daca nu stie ce sa faca cu eastraight face

lolita
| lolita a răspuns:

Amandoua sau niciuna, eu prefer o limba jucausa laughing

| DaRlInGiLuSiOnS a răspuns:

Poi eu nu cred ca conteaza lungimea, grosimea sau alte cele... daca el nu e stie ce sa faca cu ea poate so aiba si de 50 cm...nu conteaza lungimea sau grosimea conteaza ce stie sa faca cu ea... daca nu stie so folosoeasca e un pampalauhee hee

| lia a răspuns:

Mai... tu crezi ca asta te face barbat? Daca ti-o masori zilnic?
Daca stii ce sa faci cu "instrumentul", poate fi el oricat de mic si de subtire, fata tot se simte bine.
Importanta este experienta si sa ai incredere in tine. tongue

| DenissaDeea a răspuns:

Sa fiu sincera, ma surprins intrebarea asta! Ca na! conteaza si grosimea/lungimea!
Dar eu personal, din puctul meu de vedere sincera sa fiu, pentru mine nu conteaza lungimea sau grosimea! Important si ce Conteaza e sa stie sa o foloseasca, sa ma satisfaca si sa ma faca sa ma simt bine/iubita/respectata/apreciata. Dar mai presus de toate intr-o relatie/cuplu fericit, cel mai mult conteaza sinceritatea/increderea/devotamentul.

| blackkrose a răspuns:

Daca stie sa te satisfaca. o sa ajungi in al 9 cerlaughing) oricat de mik sau mare x groasa sau subtire.winking pa pa

| nervi a răspuns:

Nu sunt fata da dau si eu un raspuns eu asa cred daca e bin ok daca nu asta eu zic ca trebuie sa fie jucausa tongue daca nu inseamna ca e nesatula

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Faci mereu alegerea asta lolita?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici una
ce te intereseaza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@secretel-vad ca nu stii sa te faci inteleasa.revii cand si cand cu mici completari.cat de groasa vrei sa fie? vezi ca era unul pe aici ce o avea de 8 cm. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi. daca ne pui sa alegem... lunga si groasa... dar ce ne facem daca nu stie sa o foloseasca? stiu ca te omoara parerea asta, dar asta e in final cum o fi dar sa fie bine.(o. daaaaa) sti tu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O intrebare pentru toti si toate in special pentru NONY :pentru tine conteaza cat de mari sunt sanii? cam aceias intrebare ne ai pus-o si tu. bine tu ai intrebat de alt... ''subiect''...chiar as vrea sa ti aflu parerea ta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@parfumel : Ma crevete, tu ai impresia ca te crede cineva ca o ai tu de 21? Poate de 21 mm ( milimetri, adica 2, 1 cm) si asa te mai credem. In loc sa iei ruleta sa masori inzestrarea mai bine te-ai duce sa inveti sa scrii in limba romana, deoarece nu prea intelege absolut nimeni ce scrii tu. Frate ca ma oftica cand vine cate-un papagal ca tine si incepe sa sufere cu basini de-astea de ferentari "in mare stil si cloceala de coca".
Auzi la el "ipotentii de 16 - 17 cm". Sincer, cred ca esti mai mic decat ei, la doar aia 16 ani ai tai! Treci ba pe la scoala, lasa arfele si figurile ca esti un botz de branza la varsta asta.

| aimee_1205 a răspuns:

De lunga sa fie oricat de groasa, de scurta sa nu fie prea subtire. Lamurit?! laughing

| parfumel a răspuns:

Baii ce dracul cu nu conteaza grosimea sau lungimea sau ca nu stie ce sa faca cu eaoh go on astea le zic astea ipotenti astea care au cate 16 17 cm ce dracul ma vreti sa spuneti ca daca unu are 25 dejea e mult laughing nu simte nimic raised eyebrows bai las-o dracul de treaba (eu am 21 cm si cred ca 6 grosmea ) si am 16 ani nu ma crezii vino sa inncerci laughing