| ionutbosukiler a întrebat:

Am si eu o fata in clasa :* sta in fata mea e de treaba si am inceput sa am sentimente adica vorbesc cu ea si ma oftica cand vad ca toti se dau la ea sad imi vine sa innebunesc. Ieri nu prea m-a bagat in seama dar nu stiu de ce l-a bagat mai mult in seama pe colegu meu de banca (George). Eu sunt mai timid el e mai ambitios tot ii da cu palma la fund iar ea se supara un pic pe el dar dupa iarasi vb mai mult cu el decat cu mine sad Odata George vorbea cu niste colegi si le-a spus ca Antonia e buna de p***a (scuzati) iar ea iarasi s-a suparat pe el si dupa o zi iarasi vorbea cu el adica nu zic ca nu vorbesc si eu cu ea dar nu chiar asa ca el... Oare daca i-as da si eu cu palma la fund sau as spune ce a spus el ca e buna de **** m-ar aprecia mai mult? Nu stiu ce sa fac, innebunesc crying ajutati-ma VA ROG sad

3 răspunsuri:
| ElenaSA a răspuns:

Nu este nevoie sa copiezi colegul. Actioneaza in felul tau, intreab-o cate ceva, ajut-o cand are nevoie, vorbeste-i. Sigur va aprecia aceste gesturi mai mult decat vulgaritatea colegului tau. Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă fata nu-i ceva slută a cărei singur ţel în viaţă e să fie "bună de p**ă", atunci sigur te apreciază pentru felul în care te comporţi cu ea, cel puţin faţă de colegul tău de bancă. Dacă ai sentimente pentru ea, încearcă să stai cât mai mult în preajma ei, şi orice ai face, ţine-ţi mâinile departe de fundul ei, măcar până devine a ta.

| darriya a răspuns:

Colegul tau e un p... daca ea s-a suparat ca i-a dat o palma,crede-ma ca se va supara si pe tine si poate nu te va mai baga deloc in seama, probabil ca ea il place pe "colegul"de ii accepta "jocul", nu fa prostia de al copia pe colegul tau, fii tu insasi, comportate normal cu ea,