| Bhă_Cristynell_1999 a întrebat:

Am 19 ani si iubita mea are 17 ani si eu sunt nevoit sa plec in Germania la sora mea sa o ajut cu treaba. Problema este ca eu nu vreau sa plec fara iubita mea.Am rezolvat cu parintii ei in legatura cu procura dar este o problema ca eu acolo nu am drepturi asupra ei(stam o perioada mai lunga).Si as vrea sa stiu daca se poate face ceva ca sa nu plece de langa mine daca o iau cu mine in straintate. Fara raspunsuri aiurea. Multumesc

2 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

A terminat liceul?
De ce nu pleci singur în Germania și ea să mai aștepte un pic până face 18 ani. După aia poate veni la tine și nu ve-ți mai avea probleme.

| Eireann a răspuns:

Ea la 17 ani nu are de terminat in liceu?