| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare:am observat la useri la punctaj sub raspunsuri si deasupra la raspunsuri castigatoare scrie voturi(spre exemplu Brigaela are 4 voturi)Ce sunt acelea si cum se dau? Multumesc mult kiss. Am mai pus intrebarea odata dar nu mi s-a raspunssadva rog mult, vreau sa stiu.Multumesc.

2 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Eu am dat 4 voturi de cand sunt pe site. Voturi pentru raspunsuri, ca acelea pe care le vezi sub raspunsul meu (folositor, nefolositor, inteligent, etc). Eu nu dau voturi, fiindca nu am captiveaza acest aspect al siteului.

aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Voturile sunt calificativele pe care le acordăm răspunsurilor celorlalţi-folositor, nefolositor, inteligent, stupid, amuzant.Trebuie să ai cont pe TPU, să fii logat ca să poţi vota.Se adaugă puncte şi pentru asta-1 punct la 2 voturi.