| cuteandfunny a întrebat:

As vrea un prieten si as vrea sa va intreb cum pot face baietii sa ma observe si sa ma bage in seama...multumesc happy

3 răspunsuri:
| Cosmin1I a răspuns:

Poti sa fi tu insuti.cine te vrea te va placea asa cum esti. majoritatea baietilor se cam uita dupa corp in secolul asta:p.

| ionutaby a răspuns:

happy super intrebare straight face, pur si simplu daca te plac te vor baga ei in seama ..in primul rand fi mult mai sociabila decat de obicei, si fa-ti tot mai multi prieteni, asa conostine din cunostinte trebuie sa iasa cevahappy

| ionutaby a răspuns:

Acum iti pun si eu o intrebare cati ani ai?straight face