| ionutt a întrebat:

Imi place de o fata de la noua scoala, nu stiu daca are prieten. ar fi bine sa o intreb? ea nu prea baga in seama baietii. ce sa fac?

6 răspunsuri:
| LoveAngel223 a răspuns:

Vorbeste cu e ca nu cred ca mananca baieti.Si daca nu are prieten sigur te va placea pentru ca ai avut curajul sa o intrebi (depinde de fata poate ii una care chiar nu are bunul simt si te vei trezi cu un penar in cap) Succes!

| Ionutzz97 a răspuns:

Da intreab-o, bagate in seama cu ea, glumeste cu ea si chestii din astea, baftabig grin

| fender92 a răspuns:

Pai ce mai astepti? Baga-te cu ea in vorba.discutati.fii glumet si nu te da in spectacol prin scoala ca sa o impresionezi. fetele urasc genul de baieti. Bafta! Fundita? puppy dog eyes

| SweetGirl_1668 a răspuns:

`Lasa maa fata in pace ca e cumintee nu e ca altele` ce sa faci? sa o lasi draq in pace pe fata`cati ani ai macar`laughing)of of of`

| CrYsS34532 a răspuns:

Buna
Daca ai id iei poti vorbi cu ia si sa-i zici dk are prieten si etcc

Pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Evident ca nu te vei duce sa o intrebi in fata daca ar prieten pentru ca atunci isi va da seama imediat unde bati laughing