| anonim_4396 a întrebat:

cum sa imi sterg contul de pe hi5? si din curiozitate cum pentru sa il sterg pe cel de pe TPU? dau fundita daca imi raspundeti cat mai repede.

Răspuns Câştigător
| arysa a răspuns:

Ca sa-ti stergi contul TPU trebuie sa dai sus la Contact si sa-i trimiti un mesaj Ralucai(administratorul siteului)
Iar la hi5 sus optiunea a 3-a este Cont dai acolo si apoi in dreapta sus o sa-ti apara anulare cont.

4 răspunsuri:
| juniper a răspuns:

Daca veri sa-ti stergi contul de pe TPU mergi sus in dreapta la Contact si roag-o pe Raluca sa ti-l stearga, cat despre Hi5 mergi pe Contul meu, adica al tau happy si sus in dreapta.

| alexandra_3253 a răspuns:

Cel de pe TPU se sterge in felul urmator...:... dai la contact sh depui cerere ca vrei sa iti stergi contulwinking

| marinsky a răspuns:

Poti sa-ti stergi contul de pe hi5 daca intri sus in dreapta in contul meu. Cel de pe TPU nu stiubig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ms mult...eu vreau sa il sterg doar pe cel dp hi5... cel dp TPU e pentru o prietena