| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare:d, daca ai fumat, adica mai fumezi cateodata si trebuie sa te duci sa. ti faci analizele totale, adica daca ai ceva la burta chestii din astea.Se vede daca ai fumat?
Nu ca as fuma, dar sunt curioasa, ca m.am contrazis cu o prietena.deci? Astept cat mai multe raspunsuri., cel mai bun funda, restul votlove struck

Răspuns Câştigător
| Candice a răspuns:

Nu cred. Cand fumam luam un pahar de lapte dupa si nu se mai cunostea ca-s fumatoare. Chiar mi s-a zis

4 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Iese doar la raza la plamani, atathappy

| äπđÿ a răspuns:

Nu iese ma nimic doar daca faci radiografie la plamani tutunul ( nicotina ) nu se varsa in sange rolling on the floor se duce pur si simplu in plamani de acolo preluat si dat afara laughing) intelegi nu are nicio treaba happy cu sangele sau altele ok bft big grin sper ca te'am ajutat tongue

| Dragonboy a răspuns:

Se poate detecta cantitatea de nicotina din sange! Chiar daca nu este in exces. ideea e sa nu fumezi cu cel putin 2 3 zile inainte de analize! astfel poti da vina p fumul de tigara inhalat involuntar din preajma prietenilor care fumeazawinking

| Miiiiiru a răspuns:

Nu nu iti iese nimic daca ai fumat.nici daca fumezi de 1-2 ani nu iti iese nimic. funda!:-x