| anonim_4396 a întrebat:

Astept o urare de paste cea mai frumm va primi funditabatting eyelashessi restul votlove struckhappybatting eyelasheshee hee

Răspuns Câştigător
| alexandra_9303 a răspuns:

Iepurasul mustacios e de paste norocos, nu-ti lasa cadou in ghete, are el alte secrete. Pasca, oua inrosite, cozonacu, mielul fript si un PASTE FERICIT! :*

3 răspunsuri:
| Ecou a răspuns:

Uraaaaaaaa \dancing

| lordbogdan a răspuns:

Cum ai putut sa faci asta? Te credeam alt fel!
Ti-am spus toate secretele mele iar tu m-ai ranit.Cum ai putut sa spui tuturor ca nu exista iepurasul de Paste?

| Xanthrel a răspuns:

Taina invierii...ce nu am da sa o primim,
Doar prin iertare si iubire o gasim,
Un gand curat si luminat, afara clopotele bat,
HRISTOS A INVIAT!

Priveste prin credinta spre Golgota, spre cununa de spini, pune mana in ranile cuielor, opreste-te si asculta soapta lui ISUS: "Pentru tine am facut-o." Sarbatori fericite! HRISTOS A INVIAT! imi dai fundita?