| Stanculescu a întrebat:

Am si eu o intrebare(Dau Funda Bineinteles):
Mi-am cumparat un computer de bicicleta si mi l-a montat un prieten, dar computerul nu merge! Are ceva daca computerul este montat pe bicicleta cu suspensii sau merge doar pe cursiere sau semicursiere?
PLS

Răspuns Câştigător
| UtilizatorulN a răspuns:

Nu, trebuie sa functioneze oricum. Presupun ca e vorba de un computer care calculeaza km/h, calorii etc? Pur si simplu ai grija cum l-ai montat la roata.

| Stanculescu explică (pentru UtilizatorulN):

Imi poti da o imagine cu montatul?

| UtilizatorulN a răspuns (pentru Stanculescu):

Http://www.ciclism.ro/forums/index.php/topic/3986-ciclocomputer-bbb/
Citeste pe forum, probabil explica aici mai bine decat mine :D