| just0stefana a întrebat:

Ei fratilor, am o intrebare bomba...cine insala mai mult? FEMEILE (fetele) sau BARBATII (baietii)? astept cat mai multe pareri! devil-

24 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Inseala cea/cel care dintr-un motiv sau altul isi simte statul din relatie amenintattongue

| Emena a răspuns:

Si barbatii si femeile. dar mai mult barbatii

| Bianca_3626 a răspuns:

Eu zic ca barbatii(baietii). Ei imediat cum vad o femeie frumoasa intorc capul si se uita la fundul ei. Ei niciodata nu au fost fideli.Rar gasesti unu mai fidel asa.

| traficanta a răspuns:

Cel mai mult si mai prost, barbatii laughing

| Aly07 a răspuns:

Eu as fi spus ca barbatzii ( baietii), dar daca femeile (fetele) doresc sa fie tratate in egala masura, eu zic ca ambele partzi inseala tot in egala masura big grin

| cornel a răspuns:

Fetele cu sigurantahappy

| viiooVe a răspuns:

Barbatii tongue

| ησ мυѕι¢✪ησ ℓιƒє a răspuns:

Barbatii.De ce zic asta?
Simplu! Ei se uita dupa fund si sani smugCam de`asta inseala, cum vad una mai buna, cum se duc dupa ea cu limba scoasa laughing Noi? La ce sa ne uitam? La fundu sau pieptu baietilor laughing)? Nu.In general, femeile, inseala cand se simt neglijate de partener, sau singure, dar nu in toate cazurile.
In concluzie Barbatii inseala mai mult.

| pinky_2290 a răspuns:

Si femeile si barbatii in egala masura :p

| CokoStar a răspuns:

Barbatii si baietii, fetele dar nu femeile.

| Crs a răspuns:

Nu exista barbat ca sa nu insele, dar nici femeie ca sa nu i-o intoarca. happy

| ChristineW a răspuns:

Pai cred ca ambele sexe inseala la fel de mult. Si ce importanta are daca baietii inseala mai mult? Tot ii iubim

| George1510 a răspuns:

Dupa parerea me nu se poate sti...

| dedesh a răspuns:

Eu cred ca barbatii:)sunt mult mai atrasi de "bombele sexy"si uita ca au prietene, iubite, sotii care ii asteapta si cred ca ele vor fi alaturi de ei si ca nu se vor supara daca calca pe bec o data, de doua ori.

insa, sa fiu sincera si femeile insala. dar de cele mai multe ori, pentru ca nu sunt multumite cu le ofera partenerul.

eu nu am inselat niciodata si nici nu am de gand.prefer sa ii zic iubitului meu ca nu il mai vreau si imi doresc altceva, decat sa il insel.nimeni nu merita sa fie mintit!

http://www.starszone.eu/SPAM/membrii.php?id=5760

| AngelSpeed a răspuns:

Barbatii cred big grin

Răspuns utilizator avertizat
| MsETouch a răspuns:

Depinde.laughing
Fiecare cu ce are.big grin și baieți și fetele... dar dacă chiar ți la partenera/parteneru atunci niciunu nu inșalăbig grin

| ♥┘ℜø©ֆ¡ ┌♥┘ a răspuns:

Sunt sigura ca baietii vor spune ca femeile (fetele) inseala
iar fetele vor spune c a barbatii(baietii) inseala mai mult.

Eu logic pentru ca sunt fata tin cu fetele deci spunca barbatii inseala.Bine mai sunt si unele exceptii love struck

| `KiddO` a răspuns:

Barbatii (baietii) devil noi mai rar

| shakira a răspuns:

Si femeile(fetele) si barbatii(baietii) adica toti insala, insa fetele nu insala chiar asa de mult ca baietii, si nu o zic kas fata sau ceva de genu, vorbesk foarte serios, noi ne mai putem abtine de la inselat, insa baietii(unii nu toti)insala mai repede, deoarece cum vede pe vruna cu pieptu mai mare zic"mama ce buna e asta" sau daca vad pe alta cu fundu mai mare iar zic"ce buna e asta" dar de fapt nu ar trebuie sa ne mire akest lucru deoarece intalnim tot mai des barbati(baieti) care sunt din ce in ke mai mult obsedati de "prostii" ca sa ocolesk kuvantul original.Scuze baieti dar asta'i adevaru...desi mai intalnim si baieti care sa fie fidel unei singure fete.happyam spus ce gandesc, sper ca asta sa nu va superewinkingwinking

| d3ny_2962 a răspuns:

In niciun caz femeile(fetele) Intodeauna asta vine de la barbati(baieti)x-(

| lilstar a răspuns:

Pareri impartite. barbatii spun ca femeile, feeile spun ca barbatiilaughing eu spun ca ambii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Egal... desi barbatii [ baietii ] se uita automat cand vede o tipa buna. dar si femeile [fetele] insala baietii respectiv barbatii. majoritatea care ii insala sunt gen. fete de pe traseu laughingbig grin

| Irina1705 a răspuns:

In egala masura, doar ca barbatii inseala fizic(am facut si am uitat) iar femeile psihologic si se implica mai mult emotional.