| PisiCory a întrebat:

Am si eu o intrebare imensa:Cand mai iesim din criza, fratilor?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Cine stie eu cred ca va fi peste vreo 5 ani cand treaba se va pune buna.

4 răspunsuri:
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Da cine a zis ca o sa iesim din criza?winking

| Vokii a răspuns:

Cand o sa iasa Basescu si Boc din parlament! rolling on the floor

| totElodia a răspuns:

Iesim din criza in 6 luni dupa Germania si usa. N-am idee cand, dar in orice caz in cel putin 7-8 ani.

| rosesonfire a răspuns:

Cand o sa PDL-ul jos de la putere; Cand o sa vina toata Romania in Bucuresti pentru o noua Revolutie.Atunci(cand aveati toti loc de munca si case) ati iesit in strada, acum(cand va pierdeti casele si va mor copiii in incendii) de ce nu se mai poate?
Romania, trezeste-te!