| ZuzA_1023 a întrebat:

Am si eu o intrebare! Imi place de un baiat foarte mult dar suntem foarte buni amici, ma inteleg foarte bine cu el si credeti ar trebui sa fac eu primul pas si sa aflu daca si el ma place? FUNDITA:*

Răspuns Câştigător
| Elee a răspuns:

Da! Pt. ca baieti sunt mai fricosi decat fetele... in marea parte happy Mai bine nu te baza ca odata o sa faca primul pas. Poate ca el n`o sa faca pasul acela fara sa stie ca`l placi. Funda? love struck

8 răspunsuri:
| ĄŇÐİ a răspuns:

Pai daca el nu face o faci tu(crede-ma am facut si eu astalaughing)

| wywy a răspuns:

Poi poate ca e timid...asa ca fa tu primul pashee hee(sper ca ti-am fost de ajutor)

| wywy a răspuns:

Buna... vreau sa spun si eu ceva.Referitor la raspuns acel baiat nu spun cine este ca nha totusi am respect, nici nu o suporta de ar fi dupa el ar scuipa-oo in ochi, nu spun chestia asta cu rautate dar sa nu mai continue sa mai viseze visuri care nu pot deveni realitate asta e viata draga, spun chestia asta deoarece cunosc toata povestea...straight facestraight facestraight facestraight facestraight facestraight face

| wywy a răspuns:

Aaa...si apropo am uitat un lucru e adevarat ca are nevoie de eah doar cateodata in momentul cand ii da sa manance, cand ii rezolva exercitiile intr-un singur cuvant pe interes, imi pare rau

| bebitzuluy a răspuns:

Daca pana acum nu ti-a dat niciun semn fa tu primul pas ca sa stii sa nu astepti degeaba.Bafta!

| Miii a răspuns:

Ce pot spune si eu.winking.
Uite aceeasi poveste am avut-o si eu.happy. Si acum regret pentru ca am stricat o prietenie cu mofturile mele.nu va mai fi niciodata ca inainte.si acum incerc si imi este foarte greu sa fie totul ca inainte.happy. Eu iti spun."Gandeste-te bine ce vrei sa faci".happy

| fotbalistu10 a răspuns:

Avand in vedere ca esti fata dupa mine cred ca el daca tear place deja tiar spune. Desigur asta e doar parerea mea? da-mi funda te rog!

| ZuzA_1023 explică:

laughingnici nu sti de cine e vorba si im primul rd ce prietenie am eu si baiatul ala cred ca nici in vis nu ai avut si e de treaba daca ar afla ce tampenii zici... ohhh F I T Z E