| Raluca2425 a întrebat:

Daca unei fete ii place de un baiat,ce credeti,ar trebui sa faca ea primul pas? Si cum ar trebui sa procedeze ca sa nu para neserioasa? Mi -as dori o relatie serioasa cu acel baiat, poate chiar ajungem la casatorie. Intrebare pentru baieti

14 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Personal cred ca e prostie chestia cu lasa-l pe el nu las-o pe ea,isi place de cineva vorbeste si gata,daca tot am astepta am muri virgini cu toti si singuri, isi place de el vorbeste cu el cu tupeu, eu cred ca ai gandurii foarte mari sincer, prima oara prietenie -relatie -casatorie da, desigur daca nu il bagi in freindzone, eu vb despre o prietenie care include sex, sarutari etc, ce te atrage asa mult la el?

| Doub a răspuns:

Dă-i de înţeles că îţi place şi lasă-l pe el să facă primul pas.

| LoveSleep a răspuns (pentru Doub):

Dacă el e mai chior așa de fel și nu observă?

| Doub a răspuns (pentru LoveSleep):

Îi recomand o pereche de ochelari.

| LoveSleep a răspuns (pentru Doub):

Neserioaso.

| Doub a răspuns (pentru LoveSleep):

Uhhh.sad

| LoveSleep a răspuns (pentru Doub):

| Doub a răspuns (pentru LoveSleep):

Ceeeee?laughing

| LoveSleep a răspuns (pentru Doub):

Ești așa aiurită.

| Doub a răspuns (pentru LoveSleep):

Auci.laughing

| Doub a răspuns (pentru LoveSleep):

Vezi că l-ai uitat pe "1".smug

| LoveSleep a răspuns (pentru Doub):

Nu l-am uitat, telefonul tău de 2 lei își bate joc de tine.
Iar laughing

| Doub a răspuns (pentru LoveSleep):

PFff. I don't want to see

| SouLIce a răspuns:

Fa tu primul pas si pe parcurs o sa iti dai seama daca este ceva serios sau nu