| yahalexa11 a întrebat:

Am si eu o intrebare imi place de un baiat si nu stiu ce sa ii spun
e mai mic decat mine da e dragut si il cunosc de mult timp si stiu ca ii place de mine da nu stiu ce sa fac da-mi un sfat

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Ar trebui sa fie usor sa ii zici(esti fata, la baieti e mai greeeeu)
1.Incearca sa te apropii de el, adica: stai langa el, intreaba-l daca vrea sa va plimbati, fai ochii dulci, zambeste-i, spune-i ca are parul/tricoul dragut etc
2.intreabal in spirit de gluma: "ce ai zice daca tiasi spune ca imi place de tine?"
Daca nu isi da seama ca il placi, spune-i sincer ce simti...

Sper sa te ajute...
Te pep :*

| yahalexa11 explică (pentru anonim_4396):

Mersi m-a ajutat mult si-a dat seama ca il plac si ii place mult de mine da a zis sa mai asteptam pana impln amun2 varsta de 14 ani avem acum 11 ani amun2 =]]

3 răspunsuri:
| AllyutSsa a răspuns:

Buna happy
Incearca sa vorbesti cu el, fa-l sa se simba bine alaturi de tine, apropie-te mai mult de el, iar restul vor veni de la sine.
Da=i atentie si incearca sa-i fii alaturi cand are nevoie de tine.
bafta happy