| MeForeverAlone a întrebat:

Am și eu o întrebare, la care aș vrea să răspundă mai mult băieții. Și nu mă refer la băieți de generală, 11, 12 ani, ok? Dacă o fată de la voi din clasă ar fi avut probleme în familie și ar fi fugit de acasă, apoi s-ar întoarce la școală și ar continua liceul (fără să se transfere în altă parte) ce ați crede despre ea? Ați considera-o o ciudată? V-ați mai gândi la ea ca la o fată, adică ar putea să vă placă de ea, chiar și după incident?
(P.S: am nevoie de răspunsuri serioase, bff meu are nevoie de puțin ajutor)
Dau fundă celui mai bun răspuns!

Răspuns Câştigător
| Regedesubmunte a răspuns:

Nu contează ce a făcut, asta e treaba ei și nu are de ce să fie ciudată din cauză că nu se înțelege bine cu părinți ei și până la urmă dacă o iubești și îți place de ea putea să plece și în America că nu s-ar fi schimbat nimic din ce știai tu!
Deci nu o judeca pripit, află mai multe despre ea și dacă chiar crezi căi fata aleasă nimic nu va influența acest viitor!

| MeForeverAlone explică (pentru Regedesubmunte):

Ok, mai aștept și alte răspunsuri, dacă nu o să-ți dau fundă.
P.S: nu e vorba de mine, ei îi place de un băiat de la ea din clasă

3 răspunsuri:
| peperonies a răspuns:

Mie mi se pare ca face pe interesanta si nu merita timp sau atentie.

| Dumitrescu_Emanuel_1974 a răspuns:

Nu nu este ciudat, ceva a determinat-o sa faca acest gest, tb abordata cu mult tact, dragoste, afectiune intelegere etc.