| anonim_4396 a întrebat:

Nu stiu de ce nu imi merge messu..imi scriu id si parola si cand dau sign in imi dispare. Stiti ce as putea face?

7 răspunsuri:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Am patit-o si eu.Trebuie sa instalezi un nou id.si sa-ti anunti prietenii.

| Angie95 a răspuns:

Exact aceeasi problema am avut si eu. instaleaza altul!winking singura solutie.

| Mihaela030 a răspuns (pentru Angie95):

Mi-am instalat si altul si degeaba

| Angie95 a răspuns (pentru Mihaela030):

Inseamna ca e de la id. fa-ti altul!winking

| Mihaela030 a răspuns (pentru Angie95):

Nu merge nici alt id

| Angie95 a răspuns (pentru Mihaela030):

Atunci reinstaleaza windows-ul si ia-ti programele din nou! asa poate merge

| slick6666 a răspuns:

Da este simplu si usor il dezinstalezi pe asta ce il ai acum downladezi altul il instalezi si gata.