| Gabriell_Luyss_1999 a întrebat:

Am si eu o intrebare pe bune, ce spuneti voi, bitcoin si binatex is pe bune? Acum sincer, castigi bani pe bune la binatex sau bitcoin? Ca am vazut ba o fi minciuna sau adevarat ca nici nu stiu

Răspuns Câştigător
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Binatex este un site de pariuri binary options, bazat pe o competență, să știi tranzacționare Forex, să înțelegi piața de schimb valutar. Nu poți câștiga tot timpul la fiecare tranzacție, uneori vei câștiga, alteori vei pierde. Dacă numărul pariurilor câștigătoare este mai mare decât cele perdante, câștigi bani, dacă nu, ii pierzi. După ce ai câștigat, poți să îi scoți. Astfel, ca să înțelegi este ca un fel de loterie, dar nu este complet la întâmplare, tu vezi ce se poate întâmpla și astfel poți să câștigi. la fiecare pariu al tău ei percep un comision, așa că ei câștigă indiferent de ce faci tu. Dar dacă nu te pricepi deloc, vei pierde bani.

| Gabriell_Luyss_1999 explică (pentru sadrian46):

Si ce vreau sa te mai intreb cum pui bani in PayPal

1 răspuns: