| OdDbAlL a întrebat:

pentru voi baieti :cum ar trebui sa fie iubita voastra? cuminte sau mai rebela?batting eyelashes sa fie mai serioasa sau glumeata si plina de viata? Multumesc!

8 răspunsuri:
| MioaraParalescu a răspuns:

Putin din fiecare thinking

| Seby90 a răspuns:

In principiu sa nu aibe par.
Nu consider wookies femei.

| Nelamuritul a răspuns:

Iubita mea ar trebui sa nu fie bici prea cuminte(adica plictisitoare), dar nici rebela(adica sa se drogheze, sa bea, sa fumeze sau sa umble noapte pe strazi) si nici prea serioasa(adica sa nu fie prea seaca).

| OdDbAlL explică (pentru Nelamuritul):

Deci..trebuie sa le aiba pe toate laughing multumesc! :*

| 8imal a răspuns:

Sa fie exact asa cum e fara sa se prefaca! la urma urmelor eu nu caut actrite! iar daca e IUBITA! mai conteaza? e clar ca ne potrivim!

| FaraSperantaSEN a răspuns:

Exact putin din fiecarelaughing adica in mod egal fiecare atunci cand trebuiehappy

| TwiXXXie a răspuns:

Sa fie cuminte, serioasa cand trebuie si glumeata cand trebuie

| EdyJm3k3ru a răspuns:

Sa aiba un chef de viata nebun, glumeata, si un pic mai rebelabig grin