| UnDeaD96 a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru cei care au terminat liceul pe profil de mate-info.Cum a fost in toti anii? Ce a fost mai greu? Ati luat Bacu? M-ati sfatui sa intru si eu la acelasi profil? Cine imi raspunde la aceste intrebari sincer ia fundita

Răspuns Câştigător
| danyelaionela a răspuns:

Eu am facut matematica informatica, sincer a fost greu la matematica dar este de folos cel putin pentru mine a fost informatica mi-am perfectionat cunostintele si am obtinut si un atestat profesional de operator pc. Si da am luat bacu pentru ca am invatat in toti anii pe bune...

1 răspuns:
| Culiceanu_Liviu_1977 a răspuns:

Daca tu esti pregatit si esti in primul rind as la mate mergi ca ai dupa aceia un loc de munca si esti bazat pe ceva, dar daca nu esti bazat nu te du ca nu faci fata trebuie sa stii mate pe bune bafta.