| Angel977 a întrebat:

Intrebare pentru fete: Cum definiti voi frumusetea fizica? adica ce inseamna pentru voi?

4 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Un detaliu care unui om "normal" ii ocupa 90% din timp.

| Diabolique a răspuns:

Buna! Cum o definesc? Relativa. Nu exista om care sa placa tuturor, de aceea nici nu ar trebui sa incercam sa aratam bine dupa un anumit standard.
Personal, imi plac barbatii blonzi de exemplu. Mai jos poate vei gasi zeci de raspunsuri care prefera barbatii bruneti, deci? Cine castiga? Nimeni, asta este raspunsul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista frumusete deosebita in a carei alcatuire sa nu fie ceva gresit.

| AndraUnase a răspuns:

Consider ca inseamna o poarta catre frumusetea sufletului si a inimii. fundita? :*