| davidpandelica70 a întrebat:

Cum iarati unei fete frumusetea interioara

Răspuns Câştigător
| KARINA2012 a răspuns:

Nu trebuie sa faci nimic.Fii natural! Frumusetea interioara este o parte din tine care iese la iveala ori de cate ori actionezi, interactionezi cu oamenii din jurul tau.
Nu trebuie sa cauti ocazii speciale pentru a demonstra cuiva frumusetea ta interioara, daca exista, ea nu poate trece neobservata.

4 răspunsuri:
| ateuNEGATIV a răspuns:

Baniiiiiiiiiiiiiiiiiii

| MasterYoda a răspuns:

Jos textila!

| Leggio a răspuns:

O iei de cap, o bagi cu capul in pantaloni, si atunci te va vedea din interior.

| WasabiLee a răspuns:

Apuci sa te cunosti cu ea, porti conversatii cat mai multe ca ea sa vada cum gandesti si sa inteleaga ce perosana buna esti tu, lasand-o sa se indragosteasca de frumusetea ta interioara.