| ladygaga a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru fete: in ce luati maine cartile? Va luati geanta mare de umar sau ghiozdan? Eu ma gandeam sa`mi iau o posetuta mica9pt un carnetel si pix), iar cartile in plasa/pungalaughing. Ce ziceti? Sa nu ma fac de ras cu pungalaughing

9 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Ma amuzilaughing nu te faci de ras cu punga, stai linistita.
asa ma gandeam si eu sa iau o posetuta din-aia de se pune pe-o partethinking
dar stau la tara, nu.mai bine nu.ca cine stie ce comenteaza astia(colegii)ca imi dau eu aere.
da nu de punga mi-e mie.
la tine e in regula.laughing, plus ca sa cari teancu ala de carti la spate.cah.

| pwp a răspuns:

Eu imi iau ghiozdanul

| anaid a răspuns:

Pai eu o sa imi iau o geanta are de umar dar nu o sa stau sa car cartile in ea...sunt a9a iar cartile le bag frumos intr-o punga is le expediez lu` mama iar eu plec cu viitorii coleguti la biliard:d

| Yana a răspuns:

Nu cred ca ai sa te faci de ras cu punga. Adica nu vad de ce le-ar pasa in ce iti iei tu cartile, atata timp cat ti le iei.

[Yana]

| iuliana1221 a răspuns:

Eu imi iau gheozdanul asa cum ai spus si tu nu vreau sa ma fac de ras cu punga

| creatza_6783 a răspuns:

Si eu fac la fel...
si fii linistita ca nu te faci de ras happy

| ancaa_1330 a răspuns:

Pai in poseta, si eu imi iau un carnetel si un pix si ca sa nu mai car si o plasa dupa mine imi iau o poseta happy sper ca ti-am fost de ajutor:*

| crissu_6749 a răspuns:

La fel, nu va rade de mine nimeni doar eulaughing

| BuBuRuZzA_8701 a răspuns:

Eu imi iau geanta de umar ca sa imi incapa cartile si punga chiar nu arata bine...Asa ca te sfatuiesc sa iti iei geanta arata foarte bine si este incapatoare:* fundita?