| cosmin655 a întrebat:

Sa-mi iau geanta de umar sau ghiozdan? Ma gandeam sa iau ghiozdan, pentru ca stiu ca de la geanta poti sa ai probleme cu coloana daca e prea grea dar eu nu-s genul care cara toate caietele/cartile dupa el.Pot sa aleg doar una din astea 2, voi ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| Felys a răspuns:

Nu stiu cati ani ai,dar eu nu am vazut elevi de liceu cu ghiozdan,cand am spus pentru domnisoare,nu stiam ce esti tu, baiat sau fata, ma refeream la elevi de liceu, deci i-a geanta ca e mai elegant pentru un adolescent, e bine acum?

10 răspunsuri:
| măcheamăăăî a răspuns:

Ghiozdan,e mult mai comod :d

| Felys a răspuns:

Ghiozdanul merge la copii mici, geanta este pentru domnisorici

| cosmin655 explică (pentru Felys):

Si atunci cu ce sa merg? Doar n-o sa ma duc cu o punga la scoala

| cosmin655 explică (pentru Felys):

Ok,mersi.

| Teardrop a răspuns (pentru Felys):

Eu sunt la liceu şi am ghiozdan.
Şi la fel şi majoritatea colegelor/colegilor mei. -.-

| Felys a răspuns (pentru cosmin655):

Nu stiu cati ani ai,dar eu nu am vazut elevi de liceu cu ghiozdan,cand am spus pentru domnisoare,nu stiam ce esti tu, baiat sau fata, ma refeream la elevi de liceu, deci i-a geanta ca e mai elegant pentru un adolescent, e bine acum?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ghiozdan. Am avut geanta si m-a durut umarul ingrozitor, iar acum nu mai suport sa atarne ceva pe mine laughing

| ioanaAn a răspuns:

Geanta de umar. Multe fete au genti si mai ales daca poti alege doar una si daca nu esti genu care sa se impuna cu ceva nou, mai bine cu geanta. Dupa ai sa te simti "deosebita".

| cosmin655 explică (pentru ioanaAn):

Voi nu stiti sa cititi numele nu-i asa? Sunt baiat, totusi multumesc pentru raspuns.

| cosmin655 explică:

Inca un detaliu, asta e geanta... http://www.okazii.ro/......a132128498

| Felys a răspuns (pentru cosmin655):

E foarte frumoasa, daca ti-o poti permite, comand-o