| TMI85 a întrebat:

Am si eu o intrebare simpla, va plac poeziile scrise de oameni obisnuiti, asa ca mine? aspt rasp vostru!

3 răspunsuri:
| cancelarul a răspuns:

Iubesc poezia, nu ma intereseaza ca este scrisa de Eminescu sau de un actor Anonim, atata timp cat in aceea poezie simt trairile autorului sunt multumit.

| TMI85 explică:

Pai cauta-ma si spune-mi ce parere ai despre poeziile mele! ok?

| Andra_8802 a răspuns:

Nu conteaza cine scrie poezia! Importanta este calitatea versurilor. Nu te lasa pagubas daca cineva iti spune ca nu ii plac, nu poti sa multumesti pe toata lumea. Nici cei mai mari scriitori nu au placut tuturor. Bafta!