| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare: Stie cineva definitia sarutului?!?

7 răspunsuri:
| c0rn3l1uss a răspuns:

Buna, sarutul este acea activitate dezvoltata de catre 2 persoane care isi ating buzele si mai fac si schimb de saliva.

laughing

| marsy a răspuns:

Sarutul...mmm... defineste iubirea a 2 persoanee love struck

Răspuns utilizator avertizat
| 61n4 a răspuns:

Parfumul unei flori, lasate pe talpa pantofului care a calcat-o happy

| maya_7683 a răspuns:

Sarutul este o cerere la etajul trei, pentru a avea permis de trecere la parterlaughinglaughinglaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Era hamsterul mic si cred ca a dat o definitie completa cind a vazut doi ciini linginduse pe bot. A spus;-Uite-i tata, se gusta...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Insista sus, ca sa se deschida jos