| jhony0017 a întrebat:

Am si eu o mica problema; am un LG kp502 si nu pot activa internetul pe cosmote, daca dau sms sa activez imi apare ca setarile nu pot fi facute automat! Are cineva idee cum rezolv problema?

1 răspuns:
| CrownUp a răspuns:

Cauti pe internet setarile manuale :APN (Access Point Name): broadband
o Nume utilizator: nu se completează
o Parola: nu se completează
o Pagina de start: m.webnwalk.ro
o Când se face conectarea la Internet direct de pe telefon nu este nevoie să se seteze număr de dial-up...http://www.cosmote.ro/ro/connectMobilePrepaid.aspx?ns=-10000&cid=20380&p=3 sper ca ti-am fost de ajutor :)