| Ioanaa765 a întrebat:

:* Tocmai ce mi-am luat cartela frog... Ce-a mai mare prostieoh go on In fine. Problema este cum imi pot activa internetul? thinking Am dat sms goale la 9691, 4777 si 667 pentru a-mi trimite setarile automat. Dar tot nu merge. Am un asa 200 >:" Dar nu am idee ce sa mai fac straight face
Funditaa! puppy dog eyes :*

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Fă activarea şi setările ( manuale ) aşa cum sunt explicate la linkul oficial :
http://www.cosmote.ro/ro/serviceinstructions.aspx?cid=18379&ns=-10000

Toate cele bune.

| ninuionut a răspuns:

PAI scoti cartela din telefon apoi o bagi la loc. dupa aia il aprinzi telefonul il lasi 5-10 min si dupa aia dai mesag la 9691 cu textu setari. sa-mi spui daca a mers

| Ioanaa765 explică (pentru ninuionut):

Nu merge. imi spune ca serviciu web'n'walk nu poate fi configurat automat pe telefonul meu straight face Astazi am sunat la relatii cu clientii si cica imi trimit ei un link ca sa' activez. Dar nu am primit pana acum nimic raised eyebrows