| belcamkd a întrebat:

Am si eu o nelamurire. Am o cartela RDS ( numai pentru net ) si un nokia E71. Cum fac sa folosesc netu de pe cartela pe telefon? Am avut activat netu si pe o cartela de vdf si mergea bine. in schimb pe RDS cand intru pe net. imi zice: Cautare puncte de acces disponibile. Si dupa aia imi da " Cautare WLAN. Cum fac sa imi apara Rds la puncte de acces disponibile? in conditiile in care mereu am semnalul full. Dau funda pentru cine ma ajutaa!

Răspuns Câştigător
| Anentykkk a răspuns:

Pai nu prea stiu ce sa zic despre intrebarea ta ca este cam intortochiata dar, il poti scoate si baga maxim de 19 ori si dc tot asa iti scrie inseamna ca i-ai facut tu ceva de nu mai merge!big grin

2 răspunsuri:
| Anentykkk a răspuns:

Vrei te rog sa alegi un castigator? Nu te supy plzz kiss

| belcamkd explică:

Nu am umblat deloc la setarile telefonului. am sunat si la rds relatii cu clientii si mi-au spus ca nu trebuie nici o configuratie nimic a telefonului. cei de la Nokia imi spun ca trebuie sa am setarile trimise de cei de la rds. nu stiu ce sa mai inteleg.