| NoOne_3251 a întrebat:

Am si eu o problema...am ceva probleme in familie(nu mai stau sa povestesc, complicatii, etc)si cand ma supar mai tare simt ca nu mai am aer, intru in panica, simt ca ma sufoc, am incercat sa ma calmez dar nu pot. ce sa fac? Nu mai stiu ce sa fac, ma simt tot timpul molesita, nu mai am chef de nimic

Răspuns Câştigător
| Pitica_3139 a răspuns:

Numara pana la 10 -15 si gandeste-te la un lucru frumos sau du-te in camera ta si de ex lovestee perna (stiu ca asta e ciudat dar pe mine ma calmeaza)

2 răspunsuri:
| PandaCrusher a răspuns:

Saraca de tine sad.
Ar trebui sa mergi la un psiholog, poate trebuie sa te tratezi.
ITI UREZ MULT SUCCES! happy

| CrySsa_4535 a răspuns:

In primul rand poti sa apelezi la un psiholog sa discuti cu el, sa vezi ce iti spune. ceva de genul simt si eu cand ma enervez. mi-e mi-a spus ca s-ar putea sa am Atac de panica.