| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema cu DC++. Cand ma razgandesc si vreau sa deconectez pentru totdeauna un program pe care vroiam sa-l descarc, nu merge. Ei bine merge temporar dar dupa un minut sau doua se reia descarcarea. Am incercat sa fac click pe close conection si pe remove user from queue dar degeaba. Ce sa fac, ce setari sa schimb la DC++ ca sa mearga, daca exista astfel de setari, ca nu vreau sa descarc un alt program asemanator ca DC++, ca imi place numai DC++.

2 răspunsuri:
| Kyky a răspuns:

Ti-as fi trimis pe privat "instructiunile", dar vad ca nu ai cont. Mi-ar fi de mare ajutor sa-mi dai adresa unui hub pe care esti, si nick-ul tau (ca sa te pot gasi), sa-ti spun ce ai de facut. happy Lasa aici detaliile sau trimite-mi-le printr-un mesaj privat.

| unbaiat a răspuns:

Intri sus in folderul ala cu lupa pe el si vezi ca acolo vei gasi fisierele care sunt in curs de download.Selectezi fisierul clik dreapta -remove.Gata.