| anonim_4396 a întrebat:

Folosesc programul StrongDC si atunci cand ma razgandesc sa mai descarc ceva de la cineva, deconectez definitiv descarcarea. Aici e problema ca nu merge sa deconectez definitiv pentru ca se reia descarcarea automat peste un minut sau doua. Am facut click pe close conection si pe remove user from queue dar degeaba. Ce sa fac? Exista vreo setare ca sa nu se mai reia descarcarea automat si daca da care e? V-asi fi recunascator daca mi-ati spune pentru ca nu vreau sa descarc un alt program ca StrongDC, ca imi place numai asta.

6 răspunsuri:
miruna-apostol
| miruna-apostol a răspuns:

Daca nu vrei sa mai copiezi fisierul respectiv, poti sa faci "remuve'. Ai in meniu "download queue" (a saptea iconita), apoi cauti acolo fisierul cu pricina, dai click dreapta si apoi "remuve" (ultima optiune). Se va sterge tot fisierul din "incomplete".

miruna-apostol
| miruna-apostol a răspuns:

Eu asta am inteles ca vrea, deoarece a spus "atunci cand ma razgandesc sa mai descarc ceva de la cineva, deconectez definitiv descarcarea".

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mergi in download queue, gasesti fisierul pe care nu mai doresti sa il descarci, dai clic dreapta, set priority/paused.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@miruna-apostol-exista si aceasta posibilitate, insa nu il mai poate relua daca l-a sters.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da