| Logan55 a întrebat:

Am si eu o problema cu facebook, ma tot baneaza cate 30 de zile pentru ca dau prea multe cereri de prietenie. Am citit pe aici si mai multi au zis "maxim 20 de cereri pe zi" am dat in medie max 15 cereri, sa fiu sigur ca nu voi fii banat, dar tot am primit 30 de zile, cred ca am primit de vreo 3-4 ori pana acum. Ce trebuie sa fac sa nu ma mai baneze? Eu nu dau cerere decat persoanelor din orasul meu, deci nu dau la persoane care stau prin Timisoara Galati sau mai stiu eu pe unde.

PS: Sper ca nu o sa primesc urmatoarele raspunsuri:

1. Da si tu cereri la mai putini
2. Habar nu am de ce ai primit
3. Si eu am primit, ma poate ajuta cineva?
ETC.

Răspuns Câştigător
| LifeIsColour a răspuns:

Buna,nu iti voi spune niciuna dintre variantele pe care le-ai dat ca exemplu, insa iti voi spune ceva asemanator.Incearca sa nu mai dai cereri de prietenie, macar 1-2 zile. Poate ai dat peste 20 de cereri de prietenie fara sa iti dai seama, vrand sa iti faci cati mai multi prieteni si "te-a afectat" intr-un fel, ca sa spun asa.Se intampla tuturor, este exact ca la messenger, dupa un anumit numar de id-uri adaugate in aceeasi zi, nu iti mai dau voie sa mai adaugi, decat a doua zi.Fa o pauza cu aceste cereri de prietenie si totul va reveni la normalwinking

| Logan55 explică (pentru LifeIsColour):

Sa speram ca ai dreptate, iti dau funda. Multumesc. :*

| Logan55 explică (pentru LifeIsColour):

Asgaagags