| Alexa920 a întrebat:

Am si eu o problema cu greutatea am 14 ani si am in jur de 33 de ghilograme. desi arat bine sunt slaba am forme dar vreau neaparat sa ma ingras... vreau si eu niste metode sigure de ingrasare. urgent va rog

4 răspunsuri:
| ElenaSA a răspuns:

Mai bine faci o sedinta cu un medic nutritionist sa te invete ce sa mananci sa fii si sanatoasa, nu numai cu cateva kg in plus.

| Seepty a răspuns:

Mananca cat mai multa carne, oua orez si manacare de la FastFood ea ingrasa foarte mult si repede.

| SashaS a răspuns:

Du-te la un medic nutritionist deoarece daca de exemplu mananci fast-food te poti si imbolnavi.